ESIET LAIPNI LŪGTI MŪSU MĀJAS LAPĀ

VS Baltic ir kompānija ar nelielu pieredzi, bet ar pieredzējušiem darbiniekiem savā jomā.

VS Baltic savu darbību sāka kā individuālo aizsardzības līdzekļu (IAL) vairumtirgotājs, kas sevī ietver darba cimdu , apavu, apģērbu, 3M tirdzniecību Latvijas būvmateriālu un saimniecības preču veikalos. VS Baltic ir ieguvuši lielu atbalstu no sadarbības partneriem, jo darbojoties ar klientu vienmēr cenšas izpildīt viņu vēlmes.

Par mums

VS Baltic uzņēmums, kas dibināts 2014. gadā. Neskatoties uz to, ka esam jauna kompānija , mēs jau esam sasnieguši daudz un nedomājam apstāties pie jau sasniegtā. Uzņēmums savu darbību sāka kā darba cimdu un apavu vairumtirgotājs specializētajos veikalos un veikalu tīklos. Patlaban mēs attīstamies un pievienojam savam sortimentam vairākas preču grupas, kā piemēram urbji un būvkalumi, kas dod mums iespēju paplašināt klientu loku arī citos virzienos. Esam sākuši piedāvāt savu produkciju un pakalpojumus arī ražošanas uzņēmumiem, kas dod mums lielākas izaugsmes iespējas.

Piedāvājam uzņēmumiem ne tikai gatavos darba apģērbus, bet arī šūt tos pēc katra uzņēmuma individuālajām vēlmēm un prasībām. Uzņēmumam ir iespēja izvietot savas firmas logo uz izstrādājuma.

Mūsu moto ir ļoti vienkāršs, „Be safe with us”